Лілія Гриневич Заступник голови політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

ОСОБИСТІ ДАНІ

arrow

ДІЯЛЬНІСТЬ

arrow

Заступник голови політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

Кандидат педагогічних наук, вчитель і викладач з майже 30-річним стажем, очолювала запровадження в Україні системи «зовнішнього незалежного оцінювання» та ініціатор ухвалення нових законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту», активний промоутер автономії університетів і оновлення професійної освіти.

В Уряді Володимира Гройсмана – перша жінка-міністр освіти і науки України. За час своєї каденції очолила розробку і впровадження в Україні реформи шкільної освіти «Нова українська школа» – в основі якої перехід до школи компетентностей, які передбачають сучасні знання, вміння застосовувати іх на практиці та м’які соціально – емоційні навички, критичне мислення, вміння вчитися упродовж життя. За короткий час завдяки лідерству Лілії Гриневич в Україні оновлено початкову школу – від програм навчання до оснащення шкіл і класів, започатковано зміни в системі професійного розвитку вчителів, впроваджено правила безбар’єрності й інклюзивної освіти.

Технологічне оновлення шкіл стало поштовхом для цілої низки українських освітніх стартапів і проєктів із сучасного навчального забезпечення, методик навчання і дизайну освітнього простору.
Народний депутат двох каденцій, проректор Київського університету ім. Бориса Грінченка, кавалер Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, Почесна сенаторка Українського католицького університету.

Ми у соцмережах