Українська стратегія МОЛОДЬ

Українська молодь завжди на передовій ключових подій життя держави. Так, свого часу вона стала рушійною силою Революції на граніті, Помаранчевої і Революції Гідності, першою пішла захищати країну у війні на сході. Однак за 30 років незалежності влада так і не створила молодим українцям умов та перспектив для самореалізації. Чим продовжує підштовхувати молодь поповнювати армію мігрантів. У культових американських режисерів братів Коенів є фільм “Старим тут не місце” (No Country for Old Men). Здається, в Україні немає місця і молодим. Ось це відчуття непотрібності – насправді найболючіше. І взаємно викликає байдужість. До влади, до політики, до варіантів майбутнього в Україні.

Проте молоді люди вперті. Тому всупереч всьому намагаються іти у владу, долучаються до різних політичних проектів, в тому числі партійних молодіжок. І, як правило, дуже швидко вкотре розчаровуються. Адже по факту в більшості політичних проектів молодіжні крила – лише масовка на мітингах, гарні «медійні» історії, своя «армія ботів» в соцмережах. Аж кілька «своїх»  пройдуть в депутати.  О! …ще відбути на роздачі газет – то святе. І знову замкнуте коло невдач і розчарувань. І часто – «one way ticket» за кордон у пошуку кращих варіантів. Це шлях в нікуди. Яке майбутнє держави, з якої тікають ті, хто має її розбудовувати? І хто це змінить, якщо не ми?

На сьогоднішній день єдина реальна платформа, здатна не лише об’єднати активну молодь, але й дати молодим українцям ефективні інструменти для самореалізації –  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ». Адже тут в пріоритеті не просто збудувати потужне Молодіжне крило Партії, а й запустити новітній формат молодіжного руху. І головне – генерувати нову політичну еліту – молодих лідерів, готових брати на себе відповідальність за долю країни і громад.

Команда Молодіжного крила «УКРАЇНСЬКОЇ СТРАТЕГІЇ» вже сьогодні є депутатами місцевих рад, готує законодавчі ініціативи, бере активну участь в громадсько-політичному житті своїх громад і країни, а ще втілює круті проекти. І йтиме на вибори у всі рівні рад, пліч-о-пліч з однопартійцями.

І, що важливо, саме в «УКРАЇНСЬКІЙ СТРАТЕГІЇ» молоді є на кого рівнятися! Бо чи не найяскравіший приклад молодого лідера нового типу, який створив себе сам, ефективного менеджера від політики – Володимир Гройсман. І з цим не посперечаються навіть найзапекліші опоненти.

 

Давайте нарешті правильно розставимо акценти. Всі знають, що молодь – це майбутнє України. А ми власним прикладом доведемо, що майбутнє – в руках молоді!

Ти з нами?

Якщо

  • тобі від 18 до 35 років;
  • мрієш про політичну кар’єру, віриш в себе і в Україну;
  • шукаєш однодумців, друзів, партнерів;
  • маєш багатезно ідей і бажаєш реалізувати свої проекти;
  • хочеш змінити життя країни на краще!

Ми у соцмережах