Агресія Росії проти України сьогодні нагадує коронавірус, який щодня мутує і стає лише агресивнішим. Натомість «вакциною» проти нього може бути лише широка коаліція країн – на базі «Великої сімки» і за лідерства Сполучених Штатів Америки. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» сказав лідер політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман.

На його переконання, сьогодні світ стоїть перед вибором – або бандитизм і беззаконня, або порядок і закон. І саме Україна має дати світу шанс визначитися з вибором і сформувати потужну, одностайну і болючу відповідь агресору.      

«Зараз путінська агресія – це коронавірус, який мутує і стає агресивнішим. І це потрібно усвідомити. Вакцина проти вірусу – консолідація наших партнерів. Це головне завдання світової дипломатії, – сказав Володимир Гройсман. –  Закликаю Президента Зеленського і владну більшість направити зусилля  на консолідацію наших партнерів. Адже завдячуючи нашим партнерам і нашому війську, яке міцно стоїть на своїх позиціях, Путін пограв м’язами і заявив, що відводить війська. А всі розмови про зустрічі (Зеленського і Путіна), пошуки місця – це втрата часу для України. А для нас час має ключове значення».  Як наголосив Володимир Гройсман, Кремль намагається щосили затягнути перемовини, щоб виграти собі можливість пристосуватися – до санкцій, до ситуації в світі. Натомість українці отримують похоронки і щодня несуть втрати.

«Ми маємо унікальний шанс світовою коаліцією під лідерством президента США Джо Байдена, який особисто включений в процес і починає демонструвати лідерство в цьому процесі, досягти результатів, – наголосив Володимир Гройсман. –  Санкції мають бути скоординованими, і агресору має бути боляче. Дипломатичному корпусу потрібно залучити наших партнерів, країни «Великої сімки» – запросити їх в Україну, щоб вони висловили тут свою підтримку. Це серйозний порядок денний. Консолідація світу має ключове значення. Це і є план дій, яким потрібно займатися».

Ми у соцмережах