На прикладі Вінниці ми бачимо, як команда Володимира Гройсмана досягла успіху для міської громади. Про це заявив у своєму виступі координатор “Української Стратегії Гройсмана” у Житомирській області, депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський.

– Цей позитивний досвід можна і потрібно використати для всієї України. Саме тому я з однодумцями долучився до команди Володимира Гройсмана, і нам повірили бердичівляни, віддавши на місцевих виборах понад 10% голосів. Працюючи в команді “Української Стратегії Гройсмана”, ми зможемо довести, що і на Житомирщині можна зробити багато корисного для своїх громад, – наголосив пан Романський.

На його думку, “Українська Стратегія Гройсмана” набуватиме популярності й в інших регіонах України – завдяки досвідченій й ініціативній команді, яка має стратегічне бачення мети – покращення життя громад через завершення децентралізації, розпочатої Урядом під керівництвом Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, 14 травня в Тульчині на Вінниччині пройшла обласна партійна конференція “Української Стратегії Гройсмана”. В її роботі брали  участь і представники парторганізацій з інших регіонів України.

Ми у соцмережах