Ситуація в Афганістані, яку сьогодні обговорює весь світ, доводить українцям тезу про те, що ніхто і ніколи не прийде і не побудує за нас самих сильну державу – із міцною економікою і розвиненими інституціями.  Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» сказав лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

«Афганістан мав 20 років, щоб побудувати розвинуту державу – з інституціями, сильною економікою. Але нічого не зробили. Афганці не могли не усвідомлювати, що так (з допомогою США) буде не завжди, – зазначив Володимир Гройсман. – І ми самі маємо будувати власне майбутнє. Ніхто не прийде до нас, щоб зробити розвиненими і цивілізованими. Хто прийшов, так це Росія, щоб нас руйнувати і вбивати… Так, у нас стратегічне партнерство з НАТО, ми підписали Угоду про Асоціацію з ЄС. Але це не просто декларації, це робота, якою мають займатися професійні чиновники. Саме тому нам потрібна сильна влада, сильні інституції, сильне місцеве самоврядування». Як зазначив Володимир Гройсман, чинна влада не справляється із викликами сьогодення і не має стратегії розвитку

«У влади немає жодного поняття, що буде далі, – наголосив Володимир Гройсман. – Між тим, сильна Україна – в інтересах і кожного українця, і наших міжнародних партнерів, місія яких захищати близькі нам цінності».

Ми у соцмережах