Олександр Саєнко став заступником голови партії «Українська Стратегія Гройсмана» і очолив Виконавчий комітет партії. Відтепер його пріоритетом стане подальша розбудова осередків та підготовка до виборчих кампаній. Коментуючи призначення, Саєнко наголосив, що це великий виклик, але і новий досвід. Країна, як ніколи, потребує системних змін та професійних рішень, які вже зараз напрацьовуються і будуть напрацьовуватися в межах “Української Стратегії Гройсмана”.

«Разом з Володимиром Гройсманом ми майже 2 роки працювали пліч-о-пліч в Парламенті та 4 роки в Уряді. Я вдячний йому за висловлену довіру рухатися разом і далі», – відзначив Саєнко на своїй сторінці у Facebook.

Він також нагадав, що за час перебування в органах центральної влади команді Гройсмана вдалося забезпечити стійке економічне зростання, розпочати і системно впровадити реформу децентралізації, створити Дорожній фонд і започаткувати масштабне будівництво доріг.

«Ми започаткували масштабне інфраструктурне оновлення країни в рамках програми “Капітальний ремонт країни”. Нині вона продовжується в рамках “Великого будівництва”, – зазначив Саєнко. – Ми заклали фундамент реформи шкільної освіти через ініціативу Нова українська школа, ухвалили новий Закон про державну службу. Спільно з ЄС започаткували проект на понад 100 млн євро, спрямований на залучення молодих професійних управлінців на державну службу».

Як підкреслив голова Виконавчого комітету «УСГ» – це лише невелика частина змін, які сьогодні потребують грамотного лідерства. «Впевнений, попереду на нас чекає ще більше амбітних та результативних проектів», – резюмував Саєнко.

Ми у соцмережах