Голова Івано-Франківської ОДА (2014-2019) та чинний депутат Івано-Франківської обласної ради Олег Гончарук став заступником голови політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». До вересня 2021 року Гончарук очолював політичне об’єднання «Платформа громад», яка на місцевих виборах 2020 року увійшла в топ-10 політичних сил, активно представлених в радах різних рівнів Івано-Франківщини.

У вересні 2021 року «Платформа громад» та політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» підписали меморандум про співпрацю.

«Ми маємо стати командою, яка формуватиме порядок денний розвитку країни. Ми маємо стати політичною силою, де кожен буде відчувати себе важливим, – прокоментував призначення лідер «УСГ» Володимир Гройсман. – У нас є стратегічне бачення розвитку і тепер нам потрібна довіра людей. Ми точно не популісти. Ми знаємо, що і як робити на благо країни і українців».

Своєю чергою Олег Гончарук зазначив, що історія спільної роботи двох політиків триває вже понад 7 років. «Свого часу саме Гройсман затверджував мою кандидатуру на посаду голови облдержадміністрації, – сказав Гончарук. – Усвідомлюю всю відповідальність. Дякую за довіру. Ми разом з командою Гройсмана, ми заявили свою позицію, намалювали червоні лінії, які ми не перейдемо, і долаємо наш спільний шлях»

Ми у соцмережах