Ключовий кредитор України – Міжнародний валютний фонд зараз змушує владу робити те, що вона обіцяла українцям протягом останніх двох років – від питань енергетики до порятунку від КОВІДу. Про це в ефірі «Україна 24» сказав лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

«Я подивився на Меморандум із МВФ, і виглядає все дивно. Усе, що влада пообіцяла людям і не зробила, в певній частині сам Міжнародний валютний фонд вимагає виконати. Тобто тільки під тиском МВФ побачили, що треба вирішувати проблеми з субсидіями, боргами. Хоча на кожному ефірі ми про це говоримо», – зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, навіть щеплення від КОВІДу є пунктом Меморандуму співпраці з МВФ.

«Вже МВФ змушує захистити громадян. Це принизливо для влади! Ось вам реальність життя! – сказав Володимир Гройсман. – Влітку Україна, як всі країни, отримала майже 3 млрд дол., як подарунок від МВФ для подолання наслідків КОВІДу. Гроші мали витратити на підтримку людей, підтримку підприємців і медицини. Хтось ці гроші отримав? … При такому рівні підготовки влади і бардаку управління – владу треба переобирати і приводити людей з досвідом і компетенцією».

Ми у соцмережах