Лідер політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана», прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман закликав політиків об’єднатися і втілити ідею створення Уряду Національної Згуртованості, який зможе об’єднати країну і реалізувати план економічного, політичного і безпекового порятунку країни. Про це він сказав в ефірі «Україна 24», коментуючи поточну ситуацію в країні.

Як наголосив політик, заклик до єдності і саме згуртованості – це не черговий слоган, який лунає з різних політичних таборів, які насправді об’єднуються не заради країни, а проти власних політичних опонентів.

«Я багато чув від політиків про єдність. А для мене це фейк, бо після закликів немає дій. Тут треба брати приклад з суспільства! Суспільство – згуртоване, а влада демонструє взаємну боротьбу, коли перед нашими кордонами стоять 130 тисяч добре озброєного війська. Війська, яке показало по всьому світу, що вони не рахуються з кордонами держав, – сказав Гройсман. – Як можна навести лад? Тільки через єдність і згуртованість».

За словами лідера «Української Стратегії Гройсмана», більшість українських політиків – у владі, чи навіть опозиції, чомусь думають, що повалення один одного приведе країну до раю. «Але ні! Буде ад!», – сказав Гройсман і нагадав, що свого часу саме згуртованість і стабільність були ключовими пріоритетами для українського Уряду 2016-2019 років.

«Я розумію, що довіра до чинної влади вже підірвана. І напевно вони отримають свою оцінку на наступних виборах. Але до виборів треба дожити. І бажано, щоб ми були згуртовані і сильні. І я це говорю як громадянин! – сказав Гройсман. –  Без Уряду Національної Згуртованості, без економічного плану дій ми будемо слабкими – слабка економіка, слабка армія. Ми цього не заслуговуємо. Так само, як і наші воїни, які стоять на передовій і мають отримувати найкраще від держави!»

Ми у соцмережах