Україна має провести якісну посівну кампанію – на територіях, де для цього є всі умови, адже продовольча безпека наразі є не менш важливою за військову. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав прем’єр-міністр України (2016-2019), лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

Звертаючись до агрохолдингів та уряду, передусім міністерств і відомств, відповідальних за питання забезпечення продовольством, Гройсман наголосив, що забезпечити себе продуктами харчування Україна здатна навіть за умов війни. Але на певний період треба забути про високі прибутки.

«Треба відновлювати роботу економіки, треба насичувати міста, де немає бойових дій, товарами й послугами. Економіка має працювати. Іде посівна кампанія. Її треба проводити максимально ефективно – там, де це можливо. В Україні має бути хліб і до хліба. І це завдання аграріїв, – сказав Гройсман. – Прогодувати себе точно можливо. Я звертаюся до холдингів – забудьте про прибутки, всі прибутки мають бути в Україні. Давайте зробимо так, щоб в Україні були повні столи. Це важливо. Міндобрива, паливо, все інше треба організовувати. І цим треба займатися системно – в тому числі з боку уряду. А далі все відновиться».

Ми у соцмережах